TTDO-100KC3-5
TTDO-100KC3-5 TEWA TEMPERATURE SENSORS
TT-DO-100KC3-5.pdf
Виробник: TEWA TEMPERATURE SENSORS
Category: THT measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 100kΩ; THT; 3960K; -40÷250°C; ±1%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 100kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 3960K
Operating temperature: -40...250°C
Tolerance: ±1%
на замовлення 1420 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC DO35, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 250°C, B25/85: 3960K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 250°C
B25/85: 3960K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm)