TT-DO-200KC6-2
TT-DO-200KC6-2 TEWA Sensors LLC
TTDO-200KC6-2_DS.pdf
Виробник: TEWA Sensors LLC
Description: THERMISTOR NTC DO35
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 250°C
B25/85: 4263K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 200k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC DO35, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 250°C, B25/85: 4263K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 200k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції TT-DO-200KC6-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: NTC thermistor; 200kΩ; THT; 4263K; -40÷250°C; ±5%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 200kΩ
Mounting: THT
Material constant B: 4263K
Operating temperature: -40...250°C
Tolerance: ±5%