TUSB1004RNQR
TUSB1004RNQR Texas Instruments
tusb1004
Виробник: Texas Instruments
Description: 10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 40-WFQFN Exposed Pad
Delay Time: 300ps
Number of Channels: 4
Mounting Type: Surface Mount
Output: Differential
Type: Buffer, ReDriver
Input: Differential
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Applications: I2C, USB
Data Rate (Max): 10Gbps
Supplier Device Package: 40-WQFN (6x4)
Signal Conditioning: Input Equalization, Output De-Emphasis
Part Status: Active
Capacitance - Input: 10 pF
на замовлення 2608 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 40-WFQFN Exposed Pad, Delay Time: 300ps, Number of Channels: 4, Mounting Type: Surface Mount, Output: Differential, Type: Buffer, ReDriver, Input: Differential, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Applications: I2C, USB, Data Rate (Max): 10Gbps, Supplier Device Package: 40-WQFN (6x4), Signal Conditioning: Input Equalization, Output De-Emphasis, Part Status: Active, Capacitance - Input: 10 pF.
Інші пропозиції TUSB1004RNQR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Delay Time: 300ps
Number of Channels: 4
Mounting Type: Surface Mount
Output: Differential
Type: Buffer, ReDriver
Input: Differential
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Applications: I2C, USB
Data Rate (Max): 10Gbps
Part Status: Active
Capacitance - Input: 10 pF