TVM0G5R5M100R
TVM0G5R5M100R Thinking Electronic
en-ESD%20Suppressor-TVM-G%20Series.pdf
Виробник: Thinking Electronic
Description: 0402;5.5VDC;10PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: USB
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 35V
Supplier Device Package: 0402
Number of Circuits: 1
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0402;5.5VDC;10PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Applications: USB, Technology: Mixed Technology, Voltage - Clamping: 35V, Supplier Device Package: 0402, Number of Circuits: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TVM0G5R5M100R TVM0G5R5M100R Виробник : Thinking Electronic en-ESD%20Suppressor-TVM-G%20Series.pdf Description: 0402;5.5VDC;10PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: USB
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 35V