Продукція > SAMTEC > TW-04-07-G-D-520-080
TW-04-07-G-D-520-080
TW-04-07-G-D-520-080 Samtec
tw_th.pdf
Виробник: Samtec
Conn Board Stacker HDR 8 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
на замовлення 387 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BRD STACK 2.00 8POS, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 20.0µin (0.51µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 8, Length - Overall Pin: 0.752" (19.101mm), Length - Post (Mating): 0.152" (3.861mm), Length - Stack Height: 0.520" (13.200mm), Length - Tail: 0.080" (2.032mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TW-04-07-G-D-520-080 Виробник : Samtec Inc. tw_th.pdf Description: CONN BRD STACK 2.00 8POS
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 20.0µin (0.51µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 8
Length - Overall Pin: 0.752" (19.101mm)
Length - Post (Mating): 0.152" (3.861mm)
Length - Stack Height: 0.520" (13.200mm)
Length - Tail: 0.080" (2.032mm)
на замовлення 387 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TW-04-07-G-D-520-080 TW-04-07-G-D-520-080 Виробник : Samtec tw_th.pdf Conn Board Stacker HDR 8 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk