Продукція > SAMTEC INC. > TW-05-05-L-D-405-080
TW-05-05-L-D-405-080 Samtec Inc.
tw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN BRD STACK 2.00 10POS
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 10
Length - Overall Pin: 0.594" (15.088mm)
Length - Post (Mating): 0.109" (2.769mm)
Length - Stack Height: 0.405" (10.287mm)
Length - Tail: 0.080" (2.032mm)
на замовлення 271 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BRD STACK 2.00 10POS, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 10, Length - Overall Pin: 0.594" (15.088mm), Length - Post (Mating): 0.109" (2.769mm), Length - Stack Height: 0.405" (10.287mm), Length - Tail: 0.080" (2.032mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TW-05-05-L-D-405-080 Виробник : Samtec Inc. tw_th.pdf Description: CONN BRD STACK 2.00 10POS
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Number of Rows: 2
Number of Positions: 10
на замовлення 450 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TW-05-05-L-D-405-080 TW-05-05-L-D-405-080 Виробник : Samtec tw_th-2854566.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Surface Mount Board Stacking Header, 2.00 mm Pitch