Продукція > SAMTEC INC. > TW-08-08-L-D-540-080
TW-08-08-L-D-540-080 Samtec Inc.
tw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 16
Length - Overall Pin: 0.831" (21.107mm)
Length - Post (Mating): 0.211" (5.359mm)
Length - Stack Height: 0.540" (13.716mm)
Length - Tail: 0.080" (2.032mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 16, Length - Overall Pin: 0.831" (21.107mm), Length - Post (Mating): 0.211" (5.359mm), Length - Stack Height: 0.540" (13.716mm), Length - Tail: 0.080" (2.032mm).