Продукція > AVX > TW3E148K075CBSZ0S00
TW3E148K075CBSZ0S00
TW3E148K075CBSZ0S00 AVX
twm-776864.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75volts 1400uF 10% CASE E
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 75V 1400uF Temp125 C ESR=300mOhms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TW3E148K075CBSZ0S00 TW3E148K075CBSZ0S00 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Wet 75V 1400uF Temp125 C ESR=300mOhms 10%