Продукція > AVX > TWAA107K030CBSZ0000
TWAA107K030CBSZ0000
TWAA107K030CBSZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 100uF T1 ESR=1.3Ohms 10%
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAA107K030CBSZ0000 TWAA107K030CBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA_E-3165484.pdf Tantalum Capacitors - Wet 100UF 30V 10% T1