Продукція > AVX > TWAA127M025SBSZ0000
TWAA127M025SBSZ0000
TWAA127M025SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 120uF 20% ESR=2.3 Ohms
Написати відгук