Продукція > AVX > TWAA476K060SBSZ0000
TWAA476K060SBSZ0000
TWAA476K060SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 47uF 10% ESR=2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук