Продукція > AVX > TWAB107K025SBYZ0000
TWAB107K025SBYZ0000
TWAB107K025SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 100uF Temp200 C ESR=2.5Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук