Продукція > KYOCERA AVX > TWAB117K075CBSZ0000
TWAB117K075CBSZ0000
TWAB117K075CBSZ0000 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 110uF ESR=1.3ohm s 10% T2
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 75V 110uF Temp125 C ESR=1.3Ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB117K075CBSZ0000 TWAB117K075CBSZ0000 Виробник : AVX TWA_E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75V 110uF Temp125 C ESR=1.3Ohms 10%