Продукція > KYOCERA AVX > TWAB117K075SBDZ0000
TWAB117K075SBDZ0000
TWAB117K075SBDZ0000 KYOCERA AVX
AVXCS09464-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TWAB117K075SBDZ0000 - Tantalkondensator, nass, 110 µF, 75 V, ± 10%, Axial bedrahtet, 1.3 ohm
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: -
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial bedrahtet
rohsCompliant: NO
Ausfallrate: -
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.3
Produktlänge: 16.28
euEccn: NLR
Kapazität: 110
Spannung (DC): 75
Rippelstrom: 1.65
Produktpalette: TWA
productTraceability: No
Name der Serie: TWA
Kondensatoranschlüsse: Axial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: Lead (19-Jan-2021)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TWAB117K075SBDZ0000 - Tantalkondensator, nass, 110 µF, 75 V, ± 10%, Axial bedrahtet, 1.3 ohm, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: -, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial bedrahtet, rohsCompliant: NO, Ausfallrate: -, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.3, Produktlänge: 16.28, euEccn: NLR, Kapazität: 110, Spannung (DC): 75, Rippelstrom: 1.65, Produktpalette: TWA, productTraceability: No, Name der Serie: TWA, Kondensatoranschlüsse: Axial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: Lead (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB117K075SBDZ0000 TWAB117K075SBDZ0000 Виробник : AVX Corporation twa.pdf Description: CAP TANT 110UF 75V 10% AXIAL
на замовлення 20 шт:
TWAB117K075SBDZ0000 TWAB117K075SBDZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75V 110uF 10% ESR=1.3 Ohms