Продукція > AVX > TWAB117K075SBSZ0000
TWAB117K075SBSZ0000
TWAB117K075SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 110uF 10% ESR=1.5 Ohms
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук