Продукція > AVX > TWAB117M075SBSZ0000
TWAB117M075SBSZ0000
TWAB117M075SBSZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 110uF Temp125 C ESR=1.3Ohms 20%
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB117M075SBSZ0000 TWAB117M075SBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Wet 110UF 75V 20% T2