Продукція > AVX > TWAB476K050SBYZ0000
TWAB476K050SBYZ0000
TWAB476K050SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 47uF 10% ESR=3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук