Продукція > KYOCERA AVX > TWAB476K125CBEZ0700
TWAB476K125CBEZ0700
TWAB476K125CBEZ0700 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 47uF ESR=2.3ohm s 10% T2
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB476K125CBEZ0700 TWAB476K125CBEZ0700 Виробник : AVX twa-777000.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125V 47uF 10% ESR=2.3 Ohms