Продукція > AVX > TWAB476K125CBSZ0000
TWAB476K125CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 47uF 10% ESR=2.3 Ohms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TWAB476K125CBSZ0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB476K125CBSZ0000 TWAB476K125CBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Wet 47UF 125V 10% T2