Продукція > AVX > TWAB476K125SBSZ0000
TWAB476K125SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 47uF 10% ESR=2.3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук