Продукція > AVX > TWAB476M125SBSZ0000
TWAB476M125SBSZ0000
TWAB476M125SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 47uF 20% ESR=2.3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB476M125SBSZ0000 TWAB476M125SBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Wet 47UF 125V 20% T2