Продукція > KYOCERA AVX > TWAB686K100CBSZ0000
TWAB686K100CBSZ0000
TWAB686K100CBSZ0000 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 68UF 100V 10% T2
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 10% ESR=2.1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAB686K100CBSZ0000 TWAB686K100CBSZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 10% ESR=2.1 Ohms