Продукція > AVX > TWAD108K050SBEZ0700
TWAD108K050SBEZ0700
TWAD108K050SBEZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 1000uF 10% ESR=700 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD108K050SBEZ0700 TWAD108K050SBEZ0700 Виробник : KYOCERA AVX TWA_E-3165484.pdf Tantalum Capacitors - Wet 50V 1KpF ESR=1.5ohms 10% T3