Продукція > AVX > TWAD128K025CBSZ0000
TWAD128K025CBSZ0000
TWAD128K025CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 1200uF 10% ESR=650 mOhms
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD128K025CBSZ0000 TWAD128K025CBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA_E-3165484.pdf Tantalum Capacitors - Wet 1200UF 25V 10% T3