Продукція > AVX > TWAD128M025SBSZ0000
TWAD128M025SBSZ0000
TWAD128M025SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 1200uF 20% ESR=650 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук