Продукція > AVX > TWAD157K100CBSZ0000
TWAD157K100CBSZ0000
TWAD157K100CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 150uF Temp125 C ESR=1.6Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук