Продукція > AVX > TWAD337K075CBDZ0000
TWAD337K075CBDZ0000
TWAD337K075CBDZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 10% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD337K075CBDZ0000 TWAD337K075CBDZ0000 Виробник : KYOCERA AVX avx_03012019_TWA_DSCC-1537072.pdf Tantalum Capacitors - Wet 330UF 75V 10% T3