Продукція > KYOCERA AVX > TWAD337K075SBSZ0000
TWAD337K075SBSZ0000
TWAD337K075SBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA_E-3165484.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet WET TANT STANDARD
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 10% ESR=1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAD337K075SBSZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 10% ESR=1 Ohms