Продукція > AVX > TWAD337M075SBDZ0000
TWAD337M075SBDZ0000
TWAD337M075SBDZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 20% ESR=1 Ohms
Написати відгук