Продукція > AVX > TWAE188K025CBSZ0000
TWAE188K025CBSZ0000
TWAE188K025CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 1800uF 10% ESR=500 mOhms
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE188K025CBSZ0000 TWAE188K025CBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Wet 1800UF 25V 10% T4