Продукція > AVX > TWAE188K025SBDZ0000
TWAE188K025SBDZ0000
TWAE188K025SBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 1800uF 10% CASE E
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE188K025SBDZ0000 TWAE188K025SBDZ0000 Виробник : KYOCERA AVX avx_03012019_TWA-DSCC.pdf Tantalum Capacitors - Wet 1800UF 25V 10% T4