Продукція > AVX > TWAE188K025SBSZ0000
TWAE188K025SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 1800uF 10% ESR=500 mOhms
Написати відгук