Продукція > AVX > TWAE188M025CBSZ0000
TWAE188M025CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 1800uF 20% ESR=500 mOhms
Написати відгук