Продукція > AVX > TWAE227K075SBSZ0700
TWAE227K075SBSZ0700
TWAE227K075SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 220uF 10% ESR=1.2 Ohms
Написати відгук