Продукція > KYOCERA AVX > TWAE228M060SBEZ0700
TWAE228M060SBEZ0700
TWAE228M060SBEZ0700 KYOCERA AVX
TWA_E-3165484.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 2200uF ESR=.5ohm s w/Sleeve 20%
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 60V 2200uF Temp200 C ESR=500mOhms 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE228M060SBEZ0700 Виробник : AVX TWA_E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 60V 2200uF Temp200 C ESR=500mOhms 20%