Продукція > KYOCERA AVX > TWAE407K100CBXZ0700
TWAE407K100CBXZ0700
TWAE407K100CBXZ0700 KYOCERA AVX
AVX-TWA_X-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 400UF 10% 100V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 400 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 400UF 10% 100V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Part Status: Active, Capacitance: 400 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE407K100CBXZ0700 TWAE407K100CBXZ0700 Виробник : Kyocera AVX AVX-TWA_X-Series.pdf Tantalum Capacitors - Wet 400UF 100V 10% T4