Продукція > AVX > TWAE477K075SBSZ0000
TWAE477K075SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 470uF 10% ESR=900 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук