TWAE567K060SBDZ0000
TWAE567K060SBDZ0000 KYOCERA AVX Components
825twa.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Wet 560uF 60V 10% (10.31 X 26.97mm) Axial 0.8 Ohm 125°C Tray
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE567K060SBDZ0000 TWAE567K060SBDZ0000 Виробник : KYOCERA AVX Components 825twa.pdf Cap Tant Wet 560uF 60V 10% (10.31 X 26.97mm) Axial 0.8 Ohm 125°C Tray
на замовлення 21 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 60 V
товару немає в наявності
TWAE567K060SBDZ0000 TWAE567K060SBDZ0000 Виробник : KYOCERA AVX avx_03012019_TWA_DSCC-1537072.pdf Tantalum Capacitors - Wet 560UF 60V 10% T4