Продукція > KYOCERA AVX > TWAE757M075CBEZ0700
TWAE757M075CBEZ0700
TWAE757M075CBEZ0700 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 750UF 20% 75V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 750 µF
Voltage - Rated: 75 V
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 750UF 20% 75V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 750 µF, Voltage - Rated: 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TWAE757M075CBEZ0700 TWAE757M075CBEZ0700 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75V 750uF Temp125 C ESR=700mOhms 20%