Продукція > AVX > TWCB107K025SCSZ0000
TWCB107K025SCSZ0000
TWCB107K025SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 0.01pF Temp125 C ESR=1.99Ohms 10%
Написати відгук