Продукція > KYOCERA AVX > TWCB127K008SCYZ0000
TWCB127K008SCYZ0000
TWCB127K008SCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 120UF 10% 8V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.21Ohm
Lifetime @ Temp.: 300 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 8 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 120UF 10% 8V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.21Ohm, Lifetime @ Temp.: 300 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCB127K008SCYZ0000 TWCB127K008SCYZ0000 Виробник : AVX TWC_Y-1021498.pdf Tantalum Capacitors - Wet 8volts 120uF 10%