Продукція > KYOCERA AVX > TWCB147K006SCYZ0000
TWCB147K006SCYZ0000
TWCB147K006SCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 140UF 10% 6V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 6volts 140uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCB147K006SCYZ0000 TWCB147K006SCYZ0000 Виробник : AVX TWC_Y-1021498.pdf Tantalum Capacitors - Wet 6volts 140uF 10%