Продукція > AVX > TWCB476K050SCYZ0700
TWCB476K050SCYZ0700 AVX
HighReliabilityTantalum-1659121.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 47uF Temp200 C ESR=3.11Ohms 10%
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук