Продукція > AVX > TWCB686K030CCSZ0700
TWCB686K030CCSZ0700
TWCB686K030CCSZ0700 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 68uF 10% ESR=2.54 Ohms
Написати відгук