Продукція > AVX > TWCB686K030SLSZ0000
TWCB686K030SLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 68uF 10% ESR=1.27 Ohms
Написати відгук