Продукція > AVX CORPORATION > TWCD177K015SCYZ0000
TWCD177K015SCYZ0000
TWCD177K015SCYZ0000 AVX Corporation
TWC_Y.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 170UF 10% 15V AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 15V 0.017pF Tmp200 C ESR=2.46Ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCD177K015SCYZ0000 TWCD177K015SCYZ0000 Виробник : AVX HighReliabilityTantalum-1659121.pdf Tantalum Capacitors - Wet 15V 0.017pF Tmp200 C ESR=2.46Ohms 10%