Продукція > AVX CORPORATION > TWCD187K025SCYZ0000
TWCD187K025SCYZ0000
TWCD187K025SCYZ0000 AVX Corporation
TWC_Y.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 180UF 25V 10% AXIAL
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 25V 0.018pF Tmp200 C ESR=1.92Ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCD187K025SCYZ0000 TWCD187K025SCYZ0000 Виробник : AVX HighReliabilityTantalum-1659121.pdf Tantalum Capacitors - Wet 25V 0.018pF Tmp200 C ESR=1.92Ohms 10%