Продукція > AVX > TWCD476M125CCSZ0000
TWCD476M125CCSZ0000
TWCD476M125CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 47uF 20% ESR=3.11 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук