Продукція > KYOCERA AVX > TWCD506K060CCYZ0000
TWCD506K060CCYZ0000
TWCD506K060CCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 50UF 10% 60V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.65Ohm
Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 50 µF
Voltage - Rated: 60 V
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 50UF 10% 60V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.65Ohm, Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 50 µF, Voltage - Rated: 60 V.