Продукція > KYOCERA AVX > TWCE167K050CCYZ0000
TWCE167K050CCYZ0000
TWCE167K050CCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 160UF 10% 50V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.41Ohm
Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 160 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TWCE167K050CCYZ0000 - TANTALUM CAPACITOR, 160UF, 10%, 50V, AXIAL, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: -, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded, Ausfallrate: -, Anschlussabstand: -, hazardous: false, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.41, Produktlänge: 26.97, euEccn: NLR, Kapazität: 160, Spannung (DC): 50, Rippelstrom: -, Produktpalette: TWC-Y Series, Produktdurchmesser: 9.52, Kondensatoranschlüsse: PC Pin, Betriebstemperatur, max.: 200, directShipCharge: 25, SVHC: Lead.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCE167K050CCYZ0000 TWCE167K050CCYZ0000 Виробник : KYOCERA AVX 2108590.pdf Description: KYOCERA AVX - TWCE167K050CCYZ0000 - TANTALUM CAPACITOR, 160UF, 10%, 50V, AXIAL
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: -
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded
Ausfallrate: -
Anschlussabstand: -
hazardous: false
Kapazitätstoleranz: ± 10%